SAMOGON FEST 2016

30.06.2016 - 31.08.2016

SAMOGON FEST 2016

Цього літа під патронатом і за сприяння ресторацій "Samogon Bar" вперше в Україні проводимо SAMOGON FEST 2016!

Нарешті десятки професіоналів-гонщиків і тисячі любителів чистого натурпродукту зійдуться на головних перегоночних майданчиках столиці, у наших "Самогон Барах", щоб, не шкодуючи печінки, встановити імена переможців! Нарешті мистецтво і майстерність вигону і очищення будуть оцінені не лише прицмокуванням, примруженими очима і тому подібними виразами кайфу, але й можливістю для смакотворця в разі перемоги вигідно поставляти власний продукт у наші заклади!

Бажаючим взяти участь у SAMOGON FEST 2016 потрібно:

  • Принести 2 бутлі по 0,5 л вашого натурпродукту не слабкіше 45° в будь-який "Samogon Bar" ("Samogon Beer Bar" Печерськ, "Samogon Fish Bar" Поділ ). Майстри з інших міст надсилають свої вироби у таких же обсягах або "Новою Поштою" (на №197), або сервісом InTime (склад 149, Л. Українки, 34) на ім’я Головаха Олег Миколайович, тел. (067) 323-79-79.
  • Назвати свій продукт (оригінальні етикетки і унікальні назви вітаються!), придумати слоган, що найкраще розкриває переваги і якість продукту.

Фінал SAMOGON FEST 2016 відбудеться на початку вересня. На ній наше зоряне журі після численних тестів-тостів і дегустацій обере переможця. Хто знає – можливо, саме Ваш Золотий Натурпродукт у ранзі SAMOGON FEST назавжди оселиться у меню наших закладів!

Літо кличе! Всі на старт!
З вогником у серці і перчиком на устах!
Будьмо!

Самые вкусные новости киева тут

Только самое интересное и никакого спама!